shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PODOMIETKOVÁ KRABICA Z-32 SIMET
Podomietková inštalačná krabica;Index of Protection: IP30 ; Vybrané vlastnosti: pre tienidlá ; Materiál prevedenia: bezhalogénový a nehorľavý ; Farba: Modrý ; Priemer montážného otvoru: 32 mm ; Rozmery: Ø 35 x 45 mm ;
1,51 €
S DPH
Podomietková inštalačná krabica
Krabica je vyrobená zo samozhášacieho, bezhalogénového plastu
| Počet sekcií: | 1 |
| Index of Protection: | IP30 |
| Vybrané vlastnosti: | Podomietková, pre tienidlá Trieda V0 ukazovateľ horľavosti : 850 °C 1 upevňovací bod veko pasujúce na krabicu - súčasťou balenia |
| Materiál prevedenia: | bezhalogénový a nehorľavý |
| Farba: | Modrý |
| Hmotnosť: | 0.010 kg |
| Priemer montážného otvoru: | 32 mm |
| Rozmery: | Ø 35 x 45 mm |
| Výrobca / Značka: | SIMET |
| Záruka: | 2 roky |
Z-32
Skladom
