shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PODOMIETKOVÁ KRABICA P-80F SIMET
Inštalačná podomietková krabica s vekom;Index of Protection: IP30 ; Vybrané vlastnosti: na prázdne steny ; Materiál prevedenia: Plast ; Farba: Oranžový / Biela ; Vzdialenosti montážnych otvorov: 75 mm ; Rozmery: Ø 87 x 50 mm ;
2,37 €
S DPH
Inštalačná podomietková krabica s vekom
Krabica je určená na montáž na prázdnych stenách (sadrokartón)
| Počet sekcií: | 1 |
| Index of Protection: | IP30 |
| Vybrané vlastnosti: | Podomietková, na prázdne steny Veko upevňované pomocou skrutiek 4 Montážne vruty, 2 špeciálne skrutky s čapmi na upevnenie na stenu - súčasťou balenia |
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Farba: | Oranžový / Biela |
| Hmotnosť: | 0.040 kg |
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 75 mm |
| Rozmery: | Ø 87 x 50 mm (krabica pod omietku) Ø 80 x 1 mm (veko) |
| Výrobca / Značka: | SIMET |
| Záruka: | 2 roky |
P-80F
Skladom
