shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PODOMIETKOVÁ ŠTVORNÁSOBNÁ KRABICA M-4X60-F SIMET
Podomietková inštalačná krabica;Index of Protection: IP20 ; Farba: Oranžový ; Vzdialenosti montážnych otvorov: 60 mm ; Rozmery: 284 x 71 x 63 mm ;
5,54 €
S DPH
Podomietková inštalačná krabica
Možno inštalovať vodorovne alebo zvisle
| Počet sekcií: | 4 |
| Index of Protection: | IP20 |
| Vybrané vlastnosti: | Podomietková 4 x 4 pripevňovacie body 8 montážnych skrutiek, 6 káblových priehradiek - súčasťou balenia |
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Farba: | Oranžový |
| Hmotnosť: | 0.117 kg |
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 60 mm |
| Rozmery: | 284 x 71 x 63 mm |
| Výrobca / Značka: | SIMET |
| Záruka: | 2 roky |
M-4X60-F
Skladom
