shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PODOMIETKOVÁ DVOJITÁ KRABICA PK-2X60/K-G/EPN Elektro-Plast
Vybrané vlastnosti: na prázdne steny ; Materiál prevedenia: Plast ; Farba: Tehlová červeň ; Priemer montážného otvoru: 2 x Ø 67 mm ; Rozmery: 2 x Ø 60 x 47 mm ;
1,83 €
S DPH
Podomietková inštalačná krabica
Krabica je určená na montáž na prázdnych stenách (sadrokartón)
| Počet sekcií: | 2 |
| Index of Protection: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Podomietková, na prázdne steny 4 špeciálne skrutky s čapmi na upevnenie na stenu - súčasťou balenia |
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Farba: | Tehlová červeň |
| Hmotnosť: | 0.054 kg |
| Priemer montážného otvoru: | 2 x Ø 67 mm |
| Rozmery: | 2 x Ø 60 x 47 mm - Vnútorné rozmery 140 x 72 x 48 mm - Vonkajšie rozmery |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast |
| Záruka: | 2 roky |

