shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PODOMIETKOVÁ DVOJITÁ KRABICA M-2X60-F SIMET
Podomietková inštalačná krabica;Index of Protection: IP20 ; Farba: Oranžový ; Vzdialenosti montážnych otvorov: 60 mm ; Rozmery: 140 x 71 x 63 mm ;
2,67 €
S DPH
Podomietková inštalačná krabica
Možno inštalovať vodorovne alebo zvisle
| Počet sekcií: | 2 |
| Index of Protection: | IP20 |
| Vybrané vlastnosti: | Podomietková 2 x 4 pripevňovacie body 4 Montážne vruty, 2 káblové priečky - súčasťou balenia |
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Farba: | Oranžový |
| Hmotnosť: | 0.054 kg |
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 60 mm |
| Rozmery: | 140 x 71 x 63 mm |
| Výrobca / Značka: | SIMET |
| Záruka: | 2 roky |
M-2X60-F
Na objednávku
