shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PODOMIETKOVÁ KRABICA S-60KFW SIMET
Podomietková inštalačná krabica;Index of Protection: IP20 ; Vybrané vlastnosti: sériová, doštička ; Materiál prevedenia: Plast ; Farba: Oranžový ; Vzdialenosti montážnych otvorov: 60 mm ; Rozmery: 84 x 65 x 42 mm ;
0,47 €
S DPH
Podomietková inštalačná krabica
Krabica má sériovú konštrukciu umožňujúcu spojenie do niekoľkonásobných blokov krabíc.
| Počet sekcií: | 1 |
| Index of Protection: | IP20 |
| Vybrané vlastnosti: | Podomietková, sériová, doštička ukazovateľ horľavosti : 650 °C 4 pripevňovacie body 2 Montážne vruty - súčasťou balenia |
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Farba: | Oranžový |
| Hmotnosť: | 0.015 kg |
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 60 mm |
| Rozmery: | 84 x 65 x 42 mm |
| Výrobca / Značka: | SIMET |
| Záruka: | 2 roky |
S-60KFW
Skladom
