shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PODOMIETKOVÁ KRABICA Z-60DFW
Podomietková inštalačná krabica;Index of Protection: IP20 ; Vybrané vlastnosti: hlboká ; Materiál prevedenia: Plast ; Farba: Oranžový ; Vzdialenosti montážnych otvorov: 60 mm ; Rozmery: Ø 67 x 62 mm ;
0,46 €
S DPH
Podomietková inštalačná krabica
| Počet sekcií: | 1 |
| Index of Protection: | IP20 |
| Vybrané vlastnosti: | Podomietková, hlboká 4 pripevňovacie body 2 Montážne vruty - súčasťou balenia |
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Farba: | Oranžový |
| Hmotnosť: | 0.020 kg |
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 60 mm |
| Rozmery: | Ø 67 x 62 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Z-60DFW
Skladom
