shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
VEKO KRABICE SO ZÁVESMI WS-60 SIMET
Spôsob montáže: Pružné závesy na pierko ; Materiál prevedenia: Plast ; Farba: Biela ; Rozmery: Ø 70 x 1 mm (veko) 75 x 22 x 9 mm (závesy) ;
0,70 €
S DPH
Maskovací kryt pre krabice s rozstupom montážnych otvorov 60 mm
Spôsob upevnenia prostredníctvom pružných závesov na pierko
| Použitie: | Montáž do určených podomietkových krabíc 60 mm |
| Spôsob montáže: | Pružné závesy na pierko |
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.0065 kg |
| Rozmery: | Ø 70 x 1 mm (veko) 75 x 22 x 9 mm (závesy) |
| Výrobca / Značka: | SIMET |
| Záruka: | 2 roky |
WS-60
Skladom
