shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-FS22-44TP
Veľkostný rozsah obrazovky: 32 " ... 55 " ; Nosnosť: 35 kg ;
50,79 €
S DPH
Voľne stojací držiak na TV BRATECK-FS22-44TP s prídavnou policou
Maximálna nosnosť 35 kg
| Štandardné pripevnenie: | VESA: 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200 400 x 300, 400 x 400 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 32 " ... 55 " |
| Nosnosť: | 35 kg |
| Farba: | Čierny |
| Zvislé naklonenie: | -10 ° ... 10 ° |
| Vodorovné otáčanie: | ![]() |
| Rotácia v rovine obrazovky: | ![]() |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Rozmery: | 1170 ... 1470 x 600 x 400 mm |
| Výrobca / Značka: | BRATECK |
| Záruka: | 2 roky |
BRATECK-FS22-44TP
Skladom

