shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PRIPEVNENIE MONITOROV AX-MIRAGE-PLUS OPTICUM
Veľkostný rozsah obrazovky: 23 " ... 55 " ; Nosnosť: 30 kg ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 30 mm ; Zvislé naklonenie: -15 ° ... 0 ° ;
7,76 €
S DPH
Držiak AX-MIRAGE-PLUS je určený na zavesenie LCD monitora na stenu.
Maximálna nosnosť 30 kg.
| Štandardné pripevnenie: | VESA: 75, 100, 200 x 100, 200, 300 x 400, 400 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 23 " ... 55 " |
| Nosnosť: | 30 kg |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 30 mm |
| Farba: | Čierny |
| Zvislé naklonenie: | -15 ° ... 0 ° |
| Vodorovné otáčanie: | ![]() |
| Rotácia v rovine obrazovky: | ![]() |
| Hmotnosť: | 1.1 kg |
| Rozmery: | 450 x 420 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | OPTICUM |
| Záruka: | 2 roky |

