shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DRŽIAK MONITOROV NA PÍSACÍ STÔL AX-PIXEL-TWIN RED EAGLE
Úchyt AX-PIXEL-TWIN umožní inštaláciu dvoch LCD monitorov na stôl alebo iné ploché povrchy;Veľkostný rozsah obrazovky: 13 " ... 27 " ; Nosnosť: 2 x 8 kg ;
23,35 €
S DPH
Úchyt AX-PIXEL-TWIN umožní inštaláciu dvoch LCD monitorov na stôl alebo iné ploché povrchy.
Držiak umožňuje jednoduchú reguláciu naklonenia panelu vo zvislej rovine alebo otočenie v horizontálnej rovine.
| Štandardné pripevnenie: | VESA75, 100 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 13 " ... 27 " |
| Nosnosť: | 2 x 8 kg |
| Zvislé naklonenie: | -60 ° ... 60 ° |
| Vodorovné otáčanie: | 360 ° |
| Rotácia v rovine obrazovky: | 360 ° |
| Farba: | Čierny |
| Rozmery: | 805 x 518 x 100 mm |
| Hmotnosť: | 2.99 kg |
| Výrobca / Značka: | RED EAGLE |
| Záruka: | 2 roky |