shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
STROPNÝ DRŽIAK PRE TV ALEBO MONITOR BRATECK-LCD-CM344
Držiak určený na montáž na strope;Veľkostný rozsah obrazovky: 23 " ... 55 " ; Nosnosť: 20 kg ;
18,27 €
S DPH
Držiak určený na montáž na strope
| Štandardné pripevnenie: | VESA75, 100, 100 x 200, 200, 200 x 300, 300, 200 x 400, 400 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 23 " ... 55 " |
| Nosnosť: | 20 kg |
| Farba: | Čierny |
| Zvislé naklonenie: | -90 ° ... 0 ° |
| Vodorovné otáčanie: | -45 ° ... 45 ° |
| Rotácia v rovine obrazovky: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Nastaviteľná vzdialenosť od stropu Skladacia konštrukcia – obrazovka a rameno neprekážajú, keď sa nepoužívajú – úspora miesta |
| Hmotnosť: | 1.8 kg |
| Rozmery: | 520 ... 614 x 435 x 165 mm |
| Výrobca / Značka: | BRATECK |
| Záruka: | 2 roky |

