shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PRIPEVNENIE MONITOROV AX-ORION RED EAGLE
Veľkostný rozsah obrazovky: 37 " ... 70 " ; Nosnosť: 40 kg ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 33 mm ;
14,30 €
S DPH
Držiak AX-ORION je určený na zavesenie LCD monitora na stenu.
Maximálna nosnosť 40 kg.
Konštrukcia držiaku umožňuje pripevniť na ňom tiež televízory so zakrivenou obrazovkou.
| Štandardné pripevnenie: | VESA, 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 37 " ... 70 " |
| Nosnosť: | 40 kg |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 33 mm |
| Farba: | Čierny |
| Zvislé naklonenie: | ![]() |
| Vodorovné otáčanie: | ![]() |
| Rotácia v rovine obrazovky: | ± 3 ° |
| Hmotnosť: | 1.34 kg |
| Rozmery: | 660 x 295 x 33 mm |
| Výrobca / Značka: | RED EAGLE |
| Záruka: | 2 roky |

