shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PRIPEVNENIE MONITOROV MC-711N MACLEAN
Veľkostný rozsah obrazovky: 26 " ... 55 " ; Nosnosť: 30 kg ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 63 ... 415 mm ;
16,48 €
S DPH
Držiak MC-711N je určený na zavesenie LCD monitora na stenu.
Jednoducho sa reguluje zvislé naklonenie panelu v hraniciach -15 ... 10° a otáčanie vo vodorovnej rovine na 3 kĺboch 180° každý.
Je možná rotácia v rovine obrazovky o ±3°.
Držiak je prispôsobený na montáž zakrivených displejov.
| Štandardné pripevnenie: | VESA: 75, 100, 200x100, 200, 300x200, 300, 400x200, 400x300, 400 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 26 " ... 55 " |
| Nosnosť: | 30 kg |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 63 ... 415 mm |
| Farba: | Čierny |
| Zvislé naklonenie: | -15 ° ... 10 ° |
| Vodorovné otáčanie: | -90 ° ... 90 ° |
| Rotácia v rovine obrazovky: | ± 3 ° |
| Rozmery: | 455 x 420 x (63 ... 415) mm |
| Hmotnosť: | 2.93 kg |
| Výrobca / Značka: | MACLEAN |
| Záruka: | 2 roky |
