shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PRIPEVNENIE MONITOROV AX-FLEXI-APOLLO
Veľkostný rozsah obrazovky: 17 " ... 42 " ; Nosnosť: 35 kg ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 89 ... 466 mm ;
14,34 €
S DPH
Držiak AX-FLEXI-APOLLO je určený na zavesenie LCD monitora na stenu.
Jednoducho sa reguluje zvislé naklonenie panelu v hraniciach ±15° a otáčanie vo vodorovnej rovine na 2 kĺboch 180° každý.
| Štandardné pripevnenie: | VESA50, 75, 100, 200 x 100, 200 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 17 " ... 42 " |
| Nosnosť: | 35 kg |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 89 ... 466 mm |
| Farba: | Čierny |
| Zvislé naklonenie: | -15 ° ... 15 ° |
| Vodorovné otáčanie: | Regulovaný na dvoch kĺboch v rozsahu -90 ° ... 90 ° každý |
| Rotácia v rovine obrazovky: | ![]() |
| Hmotnosť: | 1.83 kg |
| Rozmery: | 220 x 300 x (89 ... 466) mm |
| Záruka: | 2 roky |
AX-FLEXI-APOLLO
Na objednávku

