shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DUÁLNA SONDA MIKROVLNNÁ + PIR ISC-BDL2-WP12GE BOSCH
Použitie: Do interiérov ; Typ snímača: Pasívny infračervený (PIR) a mikrovlnný (MW) ; Dosah: 12 x 12 m ; Uhol detekcie: 94 ° ; Odolnosť proti zvieratám: ; Vybrané vlastnosti: Trojohnisová optika "TriFocus" ;
63,41 €
S DPH
Digitálny duálny detektor vybavený PIR a mikrovlnou detekciou.
Keď je PIR detektor aktivovaný a MW detekcia potvrdí spustenie PIR, je vyslaný poplachový signál do poplachovej centrály.
Zariadenie je využiteľné na ochranu miestností, v ktorých panujú nepriaznivé podmienky - výskyt posunov, intenzívneho prúdenia, napr. miestnosti s kozubmi alebo výdychovým vykurovaním.
| Použitie: | Do interiérov |
| Pyroeletrický snímač: | Dvojitý |
| Typ snímača: | Pasívny infračervený (PIR) a mikrovlnný (MW) |
| Dosah: | 12 x 12 m |
| Uhol detekcie: | 94 ° |
| Regulácia citlivosti: | Potenciometer - Mikrovlny (MW) |
| Autodiagnostika: | ![]() |
| Výstupy alarmu: | NO/NC |
| Odolnosť proti zvieratám: | <= 45 kg |
| Funkcia predalarmu: | ![]() |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | 25 V DC/ 0.1 A |
| Digitálna kompenzácia teploty: | ![]() |
| Napájanie: | 9 ... 15 V DC |
| Maximálny odber prúdu: | 9 mA |
| Prevádzková teplota: | -10 ... 55 °C |
| Vybrané vlastnosti: | Trojohnisová optika "TriFocus" |
| Stupeň ochrany (Trieda): | EN 50131-2-4 Grade 2 |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| Rozmery: | 60 x 105 x 44 mm |
| Záruka: | 2 roky |
ISC-BDL2-WP12GE
Skladom


