shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DUÁLNA SONDA MIKROVLNNÁ + PIR OPAL-GY SATEL
Použitie: Vonkajšie ; Typ snímača: Pasívny infračervený (PIR) a mikrovlnný (MW) ; Dosah: max. 12 x 15 m ; Uhol detekcie: 100 ° ; Farba: Šedý ;
116,62 €
S DPH
Digitálny duálny detektor vybavený PIR a mikrovlnou detekciou.
| Použitie: | Vonkajšie |
| Pyroeletrický snímač: | Dvojitý |
| Typ snímača: | Pasívny infračervený (PIR) a mikrovlnný (MW) |
| Odporúčaná výška inštalácie: | 2.4 m |
| Dosah: | max. 12 x 15 m |
| Uhol detekcie: | 100 ° |
| Regulácia citlivosti: | 16 stupňová - Ovládanie pomocou kláves |
| Výstup alarmu: | NC |
| Výstup tamper: | NC |
| LED indikácia: | 4 s Zelený - MW detektor 2 s Červená - Poplachová signalizácia 4 s Žltý - PIR detektor |
| Frekvencia mikrovĺn: | 24 GHz |
| Odolnosť proti zvieratám: | <= 20 kg |
| Funkcia Antimasking: | ![]() |
| Doba signalizácie narušenia: | 2 s |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | 40 mA / 16 V DC |
| Digitálna kompenzácia teploty: | ![]() |
| Stupeň ochrany (Trieda): | EN50131-2-2 Grade 2 |
| Environmentálna trieda EN 50130-5: | IIIa |
| Napájanie: | 12 V DC/ 20 mA |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 55 °C |
| Detekovaná rýchlosť pohybu: | 0.3 ... 3 m/s |
| Vybrané vlastnosti: | Index of Protection- IP54EN 50130-4, EN50130-5, EN 50131-1, EN 50131-2-2 digitálny algoritmus detekcie s kompenzáciou teploty pre vysokú odolnosť pred falošnými poplachmi a opakovateľnosť parametrov Odolnosť voči zmenám prostredia Kontrola zóny prístupu Detekcia sabotáže - otvorenie krytu, odobratie z miesta upevnenia |
| Farba: | Šedý |
| Hmotnosť: | 0.174 kg |
| Rozmery: | 139 x 65 x 58 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
OPAL-GY
Skladom

