shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DUÁLNA SONDA MIKROVLNNÁ + PIR GREY SATEL
Použitie: Do interiérov ; Typ snímača: Pasívny infračervený (PIR) a mikrovlnný (MW) ; Dosah: 13 x 10 m ; Odolnosť proti zvieratám: ;
41,09 €
S DPH
Digitálny duálny detektor vybavený PIR a mikrovlnou detekciou.
Keď je PIR detektor aktivovaný a MW detekcia potvrdí spustenie PIR, je vyslaný poplachový signál do poplachovej centrály.
Zariadenie je využiteľné na ochranu miestností, v ktorých panujú nepriaznivé podmienky - výskyt posunov, intenzívneho prúdenia, napr. miestnosti s kozubmi alebo výdychovým vykurovaním.
| Použitie: | Do interiérov |
| Pyroeletrický snímač: | Dvojitý |
| Typ snímača: | Pasívny infračervený (PIR) a mikrovlnný (MW) |
| Dosah: | 13 x 10 m |
| Regulácia citlivosti: | PIR detektor - Potenciometer Mikrovlny (MW) - Potenciometer |
| Frekvencia mikrovĺn: | 24 GHz |
| Odolnosť proti zvieratám: | <= 15 kg |
| Funkcia Antimasking: | ![]() |
| Doba signalizácie narušenia: | 2 s |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | 40 mA / 16 V DC |
| Digitálna kompenzácia teploty: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC/ 17 mA |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Detekovaná rýchlosť pohybu: | 0.3 ... 3 m/s |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| Rozmery: | 63 x 96 x 49 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
GREY
Skladom


