shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DUÁLNA SONDA MIKROVLNNÁ + PIR SLIM-DUAL SATEL
Použitie: Do interiérov ; Typ snímača: Pasívny infračervený (PIR) a mikrovlnný (MW) ; Dosah: max. 15 x 20 m ; Uhol detekcie: 90 ° ; Farba: Biela ; Vybrané vlastnosti: Kontrola zóny prístupu ;
43,23 €
S DPH
Digitálny duálny detektor vybavený PIR a mikrovlnou detekciou.
| Použitie: | Do interiérov |
| Pyroeletrický snímač: | štvornásobný |
| Typ snímača: | Pasívny infračervený (PIR) a mikrovlnný (MW) |
| Odporúčaná výška inštalácie: | 2.4 m |
| Dosah: | max. 15 x 20 m |
| Uhol detekcie: | 90 ° |
| Regulácia citlivosti: | Nezávislá plynulá regulácia citlivosti pre každý zo senzorov |
| Výstup alarmu: | NC, 2EOL / NC - Nastavené prepojkami |
| Výstup tamper: | ![]() |
| LED indikácia: | Remote on/off of the LED indicator and choice of lighting color from 4 colors |
| Frekvencia mikrovĺn: | 24.125 GHz |
| Odolnosť proti zvieratám: | ![]() |
| Funkcia Antimasking: | ![]() |
| Doba signalizácie narušenia: | 2 s |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | 40 mA / 24 V DC- Výstup relé 100 mA / 30 V DC- Tamper, NC |
| Digitálna kompenzácia teploty: | ![]() |
| Stupeň ochrany (Trieda): | EN50131-2-2 Grade 2 |
| Environmentálna trieda EN 50130-5: | II |
| Napájanie: | 12 V DC/ 25 mA |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Detekovaná rýchlosť pohybu: | 0.3 ... 3 m/s |
| Farba: | Biela |
| Vybrané vlastnosti: | EN 50130-4, EN50130-5, EN 50131-1, EN 50131-2-2 digitálny algoritmus detekcie s kompenzáciou teploty pre vysokú odolnosť pred falošnými poplachmi a opakovateľnosť parametrov Detekcia sabotáže - otvorenie krytu Zabudované parametrické rezistory 2EOL: 2 x 1.1kΩ Kontrola zóny prístupu |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Rozmery: | 137 x 62 x 42 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 5 rokov |
SLIM-DUAL
Skladom


