shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DUÁLNA SONDA MIKROVLNNÁ + PIR PDM-IXA12T Vanderbilt
Použitie: Do interiérov / Vonkajšie ; Typ snímača: Pasívny infračervený (PIR) a mikrovlnný (MW) ; Dosah: 12 x 12 m ;
97,05 €
S DPH
Digitálny duálny detektor vybavený PIR a mikrovlnou detekciou
Dvojitá zrkadlová optika použitá v zariadení zaisťuje jednotné pokrytie a citlivosť vo všetkých oblastiach v rámci poľa detekcie
Vysoká odolnosť na falošné poplachy
| Použitie: | Do interiérov / Vonkajšie |
| Typ snímača: | Pasívny infračervený (PIR) a mikrovlnný (MW) |
| Dosah: | 12 x 12 m |
| Výstup alarmu: | NC |
| Regulácia citlivosti: | 6 stupňová |
| Frekvenčné pásmo mikrovĺn: | 10.525 GHz |
| Odolnosť proti zvieratám: | ![]() |
| Aktívne demaskovanie IR: | ![]() |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | 100 mA / 30 V DC |
| Vybrané vlastnosti: | Algoritmus Matchtec Technológia MAGIC Mirror Spoľahlivá detekcia narušiteľov Vysoká odolnosť na falošné poplachy Zabudované parametrické rezistory RI: 4.7kΩ 250mW, RF: 2.2kΩ 250mW, REoL: 4.7kΩ 250mW Nízka spotreba prúdu Veľmi jednoduchá inštalácia |
| Environmentálna trieda: | EN 50131-2-4 Grade 3 |
| Index of Protection: | IP41 |
| Trieda mechanickej odolnosti: | IK02 |
| Napájanie: | 9 V ... 16 V DC/ 10.5 mA (max) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | < 95 % RH (bez kondenzácie) |
| Detekovaná rýchlosť pohybu: | 0.1 ... 4 m/s |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Rozmery: | 57 x 128 x 32 mm |
| Výrobca / Značka: | Vanderbilt |
| Záruka: | 2 roky |
PDM-IXA12T
Skladom


