shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DUÁLNA SONDA MIKROVLNNÁ + PIR SWAN-1000
Použitie: Do interiérov ; Typ snímača: Pasívny infračervený (PIR) a mikrovlnný (MW) ; Uhol detekcie: 130 ° ;
35,17 €
S DPH
Detektor SWAN-1000 je kombináciou PIR & MW detektorov, zaisťujúcich ochranu pred narušiteľmi pomocou elementu PYRO senzoru a MW antény (založené na Dopplerovom efekte).
Pomocou mikroprocesorovej technológie založenia na spracovanie signálu pomocou systému ASIC, SWAN-1000 eliminuje falošné poplachy zapríčiné malými zvieratami a domácimi miláčikmi.
Mikrovlnná technológia umožňuje odhaliť narušiteľa tiež cez stenu.
Napríklad v prípade inštalácie detektoru v garáži je možná detekcia tak v interiéri ako aj v exteriéri.
| Použitie: | Do interiérov |
| Pyroeletrický snímač: | štvornásobný |
| Typ snímača: | Pasívny infračervený (PIR) a mikrovlnný (MW) |
| Uhol detekcie: | 130 ° |
| Odporúčaná výška inštalácie: | 1.5 m ... 3.1 m |
| Výstupy alarmu: | Výstup poplachu N.C 28V DC 0.1 A s 10 Ohm rezistorom v rade Tamper: N.C. 28V DC 0.1 A s 10 Ohm rezistorom v rade |
| LED indikácia: | Žltá LED bliká počas zahrievania červená LED: ON - poplach je aktívny zelená LED: PIR detekcia žltá LED: MW detekcia |
| Doba signalizácie narušenia: | 2 s ± 1 s |
| Digitálna kompenzácia teploty: | ![]() |
| Napájanie: | 8.2 V ... 16 V DC 25.5 mA Prevádzka 16.5 mA Pohotovostný režim |
| Vybrané vlastnosti: | Technológia Quad a tvrdá šošovka pre zlepšenie detekcie a obmedzenie falošných poplachov Mikrovlnná detekcia založená na Dopplerovom efekte Jedinečný mikrovlnný anténny modul Elektronika založená na technológii VLSI s analýzou spektra signálu Ľubovoľná výška inštalácie 2 spôsoby nastavenia mikrovlnnej citlivosti 2 spôsoby nastavenia citlivosti PIR Obojsmerná kompenzácia teploty Odolnosť proti prírodným vplyvom Odolnosť proti domácim zvieratám až do 25 kg, nižších než 1 m |
| Hmotnosť: | 0.096 kg |
| Rozmery: | 123 x 62 x 38 mm |
| Záruka: | 2 roky |
SWAN-1000
Skladom

