shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DUÁLNY POHYBOVÝ SENZOR, VERTIKÁLNA ZÁCLONA + PIR AGATE SATEL
Použitie: Vonkajšie ; Typ snímača: Pasívny infračervený (PIR) a mikrovlnný (MW) ; Dosah: max. 14 m ; Uhol detekcie: 10 ° ; Výstup alarmu: NC ; Funkcia Antimasking: Aktívne demaskovanie IR ; Farba: Biela ;
111,13 €
S DPH
Digitálny duálny detektor vybavený PIR a mikrovlnou detekciou.
Konštrukcia senzora AGATE spĺňa požiadavky normy EN 50131-2-4, Grade 3.
Vďaka tomu je možné zariadenie prispôsobiť k zabezpečeniu vo vnútri objektov hlavne ohrozených vlámaním, u ktorých je vyžadovaný vysoký stupeň ochrany, m.i. v klenotníckych obchodoch a verejných budovách.
| Použitie: | Vonkajšie |
| Pyroeletrický snímač: | Dvojitý |
| Typ snímača: | Pasívny infračervený (PIR) a mikrovlnný (MW) |
| Odporúčaná výška inštalácie: | 2.4 m |
| Dosah: | max. 14 m |
| Uhol detekcie: | 10 ° |
| Regulácia citlivosti: | PIR detektor - Potenciometer Mikrovlny (MW) - Potenciometer |
| Výstup alarmu: | NC , |
| LED indikácia: | 4 s Zelený - MW detektor 2 s Červená - Poplachová signalizácia 4 s Modrý - PIR detektor |
| Frekvencia mikrovĺn: | 24.125 GHz |
| Odolnosť proti zvieratám: | ![]() |
| Funkcia Antimasking: | Aktívne demaskovanie IR |
| Doba signalizácie narušenia: | 2 s |
| Digitálna kompenzácia teploty: | ![]() |
| Stupeň ochrany (Trieda): | EN 50131-2-4, Grade 3 |
| Environmentálna trieda EN 50130-5: | IIIa |
| Napájanie: | 12 V DC/ 25 mA |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 55 °C |
| Detekovaná rýchlosť pohybu: | 0.3 ... 3 m/s |
| Stupeň ochrany (Trieda): | 3 |
| Vybrané vlastnosti: | Index of Protection- IP54EN 50130-4, EN50130-5, EN 50131-1, EN 50131-2-4 Environmentálna trieda EN 50130-5 : IIIa Možnosť práce v nepriaznivých atmosférických podmienkach (dážď, sneh, hmla, silný vietor) digitálny algoritmus detekcie s kompenzáciou teploty pre vysokú odolnosť pred falošnými poplachmi a opakovateľnosť parametrov Odolnosť voči zmenám prostredia Kontrola zóny prístupu Detekcia sabotáže - otvorenie krytu, odobratie z miesta upevnenia |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.092 kg |
| Rozmery: | 44 x 105 x 40 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
AGATE
Skladom


