shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PIR DETEKTOR AQUA-LUNA SATEL
Použitie: Do interiérov ; Typ snímača: Pasívne infračervené (PIR) ; Dosah: 15 x 14 m ; Funkcia predalarm ;
21,32 €
S DPH
Digitálny pasívny PIR detektor so zabudovaným, diaľkovo ovládaným núdzovým LED osvetlením.
Na ovládanie detektoru LED osvetlenia je použitý podľa potreby naprogramovaný výstup poplachovej centrály.
| Použitie: | Do interiérov |
| Pyroeletrický snímač: | Dvojitý |
| Typ snímača: | Pasívne infračervené (PIR) |
| Dosah: | 15 x 14 m |
| Regulácia citlivosti: | 3 stupňová |
| Funkcia predalarmu: | ![]() |
| Doba signalizácie narušenia: | 2 s |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | 40 mA / 16 V DC |
| Digitálna kompenzácia teploty: | ![]() |
| Odolnosť proti zvieratám: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC/ 12 mA |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Detekovaná rýchlosť pohybu: | 0.3 ... 3 m/s |
| Vybrané vlastnosti: | Diaľkové ovládanie núdzového LED osvetlenia Max. spotreba prúdu LED osvetlením 28 mA |
| Hmotnosť: | 0.072 kg |
| Rozmery: | 63 x 96 x 49 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
AQUA-LUNA
Skladom


