shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PIR DETEKTOR SLIM-PIR-PET SATEL
Použitie: Do interiérov ; Typ snímača: Pasívne infračervené (PIR) ; Dosah: 12 x 13 m, 90 ° ; Odolnosť proti zvieratám: ;
20,70 €
S DPH
Digitálny pasívny PIR detektor, odolný voči zvieratám do váhy 20 kg.
| Použitie: | Do interiérov |
| Pyroeletrický snímač: | štvornásobný |
| Typ snímača: | Pasívne infračervené (PIR) |
| Dosah: | 12 x 13 m, 90 ° |
| Regulácia citlivosti: | Potenciometer |
| Odolnosť proti zvieratám: | <= 20 kg |
| Doba signalizácie narušenia: | 2 s |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | 40 mA / 24 V DC |
| Digitálna kompenzácia teploty: | ![]() |
| Detekovaná rýchlosť pohybu: | 0.3 ... 3 m/s |
| Napájanie: | 12 V DC/ 23 mA (max) |
| Vybrané vlastnosti: | Zhoda s normou EN 50131 @ Grade 2 Detekcia sabotáže - otvorenie krytu Zabudované parametrické rezistory 2EOL: 2 x 1.1kΩ Remote on/off of the LED indicator and choice of lighting color from 4 colors |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| Rozmery: | 62 x 137 x 42 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 5 rokov |
SLIM-PIR-PET
Skladom

