shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ZÁCLONOVÝ SENZOR PIR CD-2-DG SATEL
Použitie: Do interiérov ; Typ snímača: Pasívne infračervené (PIR) ; Dosah: 5 x 1 m, 15 ° ; Farba: Tmavý grafit ;
26,49 €
S DPH
Záclonový senzor zaistí úzky uhol detekcie
| Použitie: | Do interiérov |
| Pyroeletrický snímač: | Dvojitý |
| Typ snímača: | Pasívne infračervené (PIR) |
| Dosah: | 5 x 1 m, 15 ° |
| Regulácia citlivosti: | ![]() |
| Výstupy alarmu: | NC |
| Funkcia predalarmu: | ![]() |
| Doba signalizácie narušenia: | 2 s |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | 40 mA / 24 V DC |
| Digitálna kompenzácia teploty: | ![]() |
| Odolnosť proti zvieratám: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC/ 7 mA (max) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Detekovaná rýchlosť pohybu: | 0.3 ... 1 m/s |
| Vybrané vlastnosti: | Záclonová šošovka digitálny algoritmus detekcie s kompenzáciou teploty pre vysokú odolnosť pred falošnými poplachmi a opakovateľnosť parametrov Monitoring of motion detection system Dohľad nad napätím napájania Detekcia sabotáže - otvorenie krytu, odobratie z miesta upevnenia LED indikácia Zhoda s normami EN 50130-4, EN 50130-5 Environmentálna trieda EN 50130-5 : II |
| Farba: | Tmavý grafit |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Rozmery: | 105 x 25 x 20 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
CD-2-DG
Skladom


