shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PIR DETEKTOR IVORY SATEL
Použitie: Do interiérov ; Typ snímača: Pasívne infračervené (PIR) ; Dosah: 18 x 18 m ;
25,88 €
S DPH
Digitálny pasívny PIR detektor.
Optický systém je založený na vysokokvalitnom segmentovanom zrkadle, ktoré zaisťuje rovnakú citlivosť v rámci celej sledovanej oblasti, a eliminuje tzv. mŕtve zóny.
| Použitie: | Do interiérov |
| Pyroeletrický snímač: | Dvojitý |
| Typ snímača: | Pasívne infračervené (PIR) |
| Dosah: | 18 x 18 m |
| Regulácia citlivosti: | Potenciometer |
| Doba signalizácie narušenia: | 2 s |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | 40 mA / 16 V DC |
| Výstupy alarmu: | 2EOL/NC (nastavenie pomocou jumperu) |
| Odolnosť proti zvieratám: | ![]() |
| Digitálna kompenzácia teploty: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC/ 12 mA |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Detekovaná rýchlosť pohybu: | 0.3 ... 3 m/s |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| Rozmery: | 123 x 57 x 42 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
IVORY
Skladom


