shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PIR DETEKTOR AQUA-S SATEL
Použitie: Do interiérov ; Typ snímača: Pasívne infračervené (PIR) ; Dosah: 15 x 14 m ; Funkcia predalarm ; Napájanie: 24 V AC, 24 V DC ;
23,14 €
S DPH
Digitálny pasívny PIR detektor.
| Použitie: | Do interiérov |
| Pyroeletrický snímač: | Dvojitý |
| Typ snímača: | Pasívne infračervené (PIR) |
| Dosah: | 15 x 14 m |
| Regulácia citlivosti: | 4 stupňová |
| Funkcia predalarmu: | ![]() |
| Doba signalizácie narušenia: | 2 s |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | 40 mA / 27 V AC/DC |
| Digitálna kompenzácia teploty: | ![]() |
| Odolnosť proti zvieratám: | ![]() |
| Napájanie: | 24 V AC/ 27 mA, 24 V DC/ 14 mA |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 55 °C |
| Detekovaná rýchlosť pohybu: | 0.3 ... 3 m/s |
| Vybrané vlastnosti: | Odolnosť proti prírodným vplyvom Zameniteľné objektívy Fresnel Ochrana proti sabotáži Napájanie 24V AC/DC |
| Hmotnosť: | 0.069 kg |
| Rozmery: | 63 x 96 x 49 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
AQUA-S
Skladom


