shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
STROPNÝ PIR DETEKTOR AQUA-RING SATEL
Použitie: Do interiérov ; Typ snímača: Pasívne infračervené (PIR) ; Dosah: z výšky 2.4 m oblasť 36 m² z výšky 3.7 m oblasť 80 m² ; Funkcia predalarm ;
27,10 €
S DPH
Digitálny pasívny infračervený detektor na montáž na strop.
| Použitie: | Do interiérov |
| Pyroeletrický snímač: | Dvojitý |
| Typ snímača: | Pasívne infračervené (PIR) |
| Dosah: | z výšky 2.4 m oblasť 36 m² z výšky 3.7 m oblasť 80 m² |
| Regulácia citlivosti: | Svorkami |
| Odporúčaná výška inštalácie: | 2.2 m ... 4.5 m |
| Autodiagnostika: | Základná |
| Funkcia predalarmu: | ![]() |
| Odolnosť proti zvieratám: | ![]() |
| Doba signalizácie narušenia: | 2 s |
| Digitálna kompenzácia teploty: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC/ 9.5 mA |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Detekovaná rýchlosť pohybu: | do 3 m/s |
| Rozmery: | Ø 97 x 29 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
AQUA-RING
Skladom


