shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PIR DETEKTOR AQUA-PLUS SATEL
Použitie: Do interiérov ; Typ snímača: Pasívne infračervené (PIR) ; Dosah: 15 x 14 m ;
17,05 €
S DPH
Digitálny pasívny PIR detektor.
| Použitie: | Do interiérov |
| Pyroeletrický snímač: | Dvojitý |
| Typ snímača: | Pasívne infračervené (PIR) |
| Dosah: | 15 x 14 m |
| Výstup alarmu: | 2EOL/NC - vyberané prepínačom |
| Regulácia citlivosti: | 3 stupňová |
| Odolnosť proti zvieratám: | ![]() |
| Funkcia predalarmu: | ![]() |
| Prípustné zaťaženie kontaktov relé (rezistenčné): | 40 mA / 16 V DC |
| Doba signalizácie narušenia: | 2 s |
| Digitálna kompenzácia teploty: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC/ 8.5 mA (max) |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 55 °C |
| Detekovaná rýchlosť pohybu: | 0.3 ... 3 m/s |
| Vybrané vlastnosti: | Nastavenie uhla lúča EOL rezistory Podpora konfigurácie 2EOL/NC, NC |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| Rozmery: | 63 x 96 x 49 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
AQUA-PLUS
Skladom


