shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PIR DETEKTOR SLIM-PIR-PRO SATEL
Použitie: Do interiérov ; Typ snímača: Pasívne infračervené (PIR) ; Dosah: 20 x 24 m, 90 ° ; Vybrané vlastnosti: Aktívne demaskovanie IR, Kontrola zóny prístupu ;
56,33 €
S DPH
Digitálny pasívny PIR detektor.
| Použitie: | Do interiérov |
| Pyroeletrický snímač: | Dvojitý |
| Typ snímača: | Pasívne infračervené (PIR) |
| Dosah: | 20 x 24 m, 90 ° |
| Regulácia citlivosti: | Možnosť nastavenia 1 z 16 úrovní citlivosti |
| Odolnosť proti zvieratám: | ![]() |
| Doba signalizácie narušenia: | 2 s |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | 40 mA / 24 V DC |
| Digitálna kompenzácia teploty: | ![]() |
| Detekovaná rýchlosť pohybu: | 0.2 ... 3 m/s |
| Napájanie: | 12 V DC/ 23 mA (max) |
| Vybrané vlastnosti: | Zhoda s normou EN 50131-2-4 @ Grade 3, Detekcia sabotáže - otvorenie krytu, odobratie z miesta upevnenia, Zabudované parametrické rezistory 2EOL: 2 x 1.1kΩ, 2 x 4.7 kΩ, 2 x 5.6 kΩ, Remote on/off of the LED indicator and choice of lighting color from 7 colors, Aktívne demaskovanie IR, Ovládanie pomocou diaľkového ovládania (nie je súčasťou balenia), Kontrola zóny prístupu |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| Rozmery: | 62 x 137 x 42 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 5 rokov |
SLIM-PIR-PRO
Skladom


