shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PIR DETEKTOR AMBER SATEL
Použitie: Do interiérov ; Typ snímača: Pasívne infračervené (PIR) ; Dosah: 12 x 20 m, 90 ° ;
9,14 €
S DPH
Digitálny pasívny PIR detektor.
Zariadenie je veľmi malých rozmerov.
| Použitie: | Do interiérov |
| Pyroeletrický snímač: | Dvojitý |
| Typ snímača: | Pasívne infračervené (PIR) |
| Dosah: | 12 x 20 m, 90 ° |
| Regulácia citlivosti: | 2 - kroky |
| Autodiagnostika: | ![]() |
| Výstupy alarmu: | NC |
| Odolnosť proti zvieratám: | ![]() |
| Funkcia predalarmu: | ![]() |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | 16 V DC/ 0.04 A |
| Digitálna kompenzácia teploty: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC/ 3 mA (max) |
| Prevádzková teplota: | -30 ... 55 °C |
| Vybrané vlastnosti: | Nízka spotreba prúdu |
| Hmotnosť: | 0.032 kg |
| Rozmery: | 49 x 66 x 33 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
AMBER
Skladom


