shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BATÉRIA 12V/100AH-MWLG MW Power
Kapacita akumulátora: 100 Ah ; Menovité napätie: 12 V ; Typ batérie: Bezolovnatý, bezolovnatý, gélový akumulátor ; Životnosť akumulátora: 12 ... 15 roky ;
347,65 €
S DPH
Bezolovnatý, bezolovnatý, gélový akumulátor
| Kapacita akumulátora: | 100 Ah |
| Menovité napätie: | 12 V |
| Nabíjací prúd batérie: | max. 22 A |
| Konektor: | skrutka M6 |
| Typ batérie: | Bezolovnatý, bezolovnatý, gélový akumulátor |
| Životnosť akumulátora: | 12 ... 15 roky |
| Hmotnosť: | 31.5 kg |
| Rozmery: | 330 x 173 x 215 mm |
| Výrobca / Značka: | MW Power |
| Záruka: | 2 roky |
