- Novinka
icon
(+421) 0944 523 003
Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat)
| Kapacita akumulátora: | 40 Ah |
| Menovité napätie: | 12 V |
| Nabíjací prúd batérie: | max. 16 A |
| Konektor: | skrutka M6 |
| Typ batérie: | Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Životnosť akumulátora: | 6 ... 9 roky |
| Hmotnosť: | 13.68 kg |
| Rozmery: | 196 x 165 x 170 mm |
| Záruka: | 2 roky |