shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BATÉRIA 12V/100AH-OPTI
Kapacita akumulátora: 100 Ah ; Menovité napätie: 12 V ; Typ batérie: Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) ; Životnosť akumulátora: 5 ... 8 roky ;
171,34 €
S DPH
Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat)
| Kapacita akumulátora: | 100 Ah |
| Menovité napätie: | 12 V |
| Nabíjací prúd batérie: | max. 27 A |
| Konektor: | skrutka M8 |
| Typ batérie: | Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Životnosť akumulátora: | 5 ... 8 roky |
| Hmotnosť: | 24.3 kg |
| Rozmery: | 331 x 173 x 213 mm |
| Výrobca / Značka: | OPTI |
| Záruka: | 2 roky |
12V/100AH-OPTI
Skladom
