shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BATÉRIA 12V/80AH-MWL
Kapacita akumulátora: 80 Ah ; Menovité napätie: 12 V ; Typ batérie: Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) ; Životnosť akumulátora: 10 ... 12 roky ;
219,04 €
S DPH
Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat)
| Kapacita akumulátora: | 80 Ah |
| Menovité napätie: | 12 V |
| Nabíjací prúd batérie: | max. 24 A |
| Typ batérie: | Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Konektor: | skrutka M6 |
| Životnosť akumulátora: | 10 ... 12 roky |
| Hmotnosť: | 23.4 kg |
| Rozmery: | 255 x 166 x 205 mm |
| Záruka: | 2 roky |
12V/80AH-MWL
Skladom
