shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BATÉRIA 12V/33AH-MWLG MW Power
Kapacita akumulátora: 33 Ah ; Menovité napätie: 12 V ; Typ batérie: Bezolovnatý, bezolovnatý, gélový akumulátor ; Životnosť akumulátora: 12 ... 15 roky ;
117,56 €
S DPH
Bezolovnatý, bezolovnatý, gélový akumulátor
| Kapacita akumulátora: | 33 Ah |
| Menovité napätie: | 12 V |
| Nabíjací prúd batérie: | max. 7 A |
| Konektor: | skrutka M6 |
| Typ batérie: | Bezolovnatý, bezolovnatý, gélový akumulátor |
| Životnosť akumulátora: | 12 ... 15 roky |
| Hmotnosť: | 9.94 kg |
| Rozmery: | 196 x 131 x 166 mm |
| Výrobca / Značka: | MW Power |
| Záruka: | 2 roky |
