shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BATÉRIA 12V/40AH-VPRO
Kapacita akumulátora: 40 Ah ; Menovité napätie: 12 V ; Typ batérie: Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) ; Životnosť akumulátora: 8 ... 10 roky ;
96,03 €
S DPH
Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat)
| Kapacita akumulátora: | 40 Ah |
| Menovité napätie: | 12 V |
| Nabíjací prúd batérie: | max. 12 A |
| Konektor: | skrutka M6 |
| Typ batérie: | Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Životnosť akumulátora: | 8 ... 10 roky |
| Hmotnosť: | 11.7 kg |
| Rozmery: | 197 x 174 x 167 mm |
| Výrobca / Značka: | V-PRO |
| Záruka: | 2 roky |
12V/40AH-VPRO
Skladom
