shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PREPÍNACÍ ADAPTÉR 12V/5A/UP4
Výstupné napätie: 12 V DC ; Maximálne zaťaženie: 5 A ; Výstupný výkon: 60 W ; Počet výstupov: 4 ks. ;
19,27 €
S DPH
Zdroj je určený na spoluprácu s kamerami CCTV.
Pozor! Pokiaľ je napájací adaptér používaný na nepretržitú prevádzku (24H), menovitý prúd adaptéra musí byť nižší než 80% maximálneho prúdu.
Venujte, prosím, pozornosť správnemu chladeniu napájacieho adaptéru počas jeho činnosti!.
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 100 ... 240 V AC |
| Rozsah frekvencie: | 50 / 60 Hz |
| Výstupné napätie: | 12 V DC |
| Maximálne zaťaženie: | 5 A (celkom) 2 A / Samostatný výstup - Polymérová poistka |
| Výstupný výkon: | 60 W |
| Počet výstupov: | 4 ks. |
| Prevádzková teplota: | - 10 °C ... 50 °C |
| Ochrany: | PreťaženéSkratové Nadnapäťové Prehriatie |
| Typ puzdra: | Plast |
| Vybrané vlastnosti: | Nastavenie výstupného napätia : 11.8 V ... 15 V DCKryt prispôsobený/uzpůsoben na montáž na steny/zdi |
| Hmotnosť: | 0.23 kg |
| Rozmery: | 148 x 55 x 37 mm |
| Záruka: | 2 roky |
12V/5A/UP4
Skladom
