shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PREPÍNACÍ ADAPTÉR PMT-12V150W2BA Delta Electronics
Napájacie napätie: 100 V ... 120 V AC, 200 V ... 240 V AC ; Výstupné napätie: 12 V DC ; Nastavenie výstupného napätia: 11.4 ... 13.5 V ; Maximálne zaťaženie: 12.5 A ; Výstupný výkon: 150 W ; Počet výstupov: 2 ks. ;
29,46 €
S DPH
Adaptér s dvoma páry výstupných svoriek.
Venujte, prosím, pozornosť správnému chladeniu napájacieho adaptéra počas jeho činnosti! Vo vnútri skriní Rack a na miestach so zlou klimatizáciou odporúčame používať spoločne s adaptérom nasledujúce prvky: Ventilátor Rack A19-W12 a ovládanie rýchlosti ventilátora FR-1.
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | vyberané prepínačom 100 V ... 120 V AC, 200 V ... 240 V AC |
| Výstupné napätie: | 12 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | 11.4 ... 13.5 V |
| Maximálne zaťaženie: | 12.5 A |
| Výstupný výkon: | 150 W |
| Počet výstupov: | 2 ks. |
| Ochrany: | ProtiskratovýPreťaženéProti prepätiu Prehriatie |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -10 °C ... 70 °C / 5 % ... 95 % |
| Hmotnosť: | 0.36 kg |
| Rozmery: | 159 x 97 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | Delta Electronics |
| Záruka: | 5 rokov |
