shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PREPÍNACÍ ADAPTÉR 12V/5A/P
Výstupné napätie: 12 V DC ; Nastavenie výstupného napätia: 11.1 ... 13.2 V ; Maximálne zaťaženie: 5 A ; Výstupný výkon: 60 W ;
9,74 €
S DPH
Prepínací adaptér napájania malých rozmerov s jedným výstupom.
Pozor! Pokiaľ je napájací adaptér používaný na nepretržitú prevádzku (24H), menovitý prúd adaptéra musí byť nižší než 80% maximálneho prúdu.
Venujte, prosím, pozornosť správnému chladeniu napájacieho adaptéra počas jeho činnosti! Vo vnútri skriní Rack a na miestach so zlou klimatizáciou odporúčame používať spoločne s adaptérom nasledujúce prvky: Ventilátor Rack A19-W12 a ovládanie rýchlosti ventilátora FR-1.
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 230 V AC |
| Výstupné napätie: | 12 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | 11.1 ... 13.2 V |
| Maximálne zaťaženie: | 5 A |
| Výstupný výkon: | 60 W |
| Počet výstupov: | 2 ks. |
| Ochrany: | ProtiskratovýPreťažené |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -10 °C ... 50 °C / 20 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.31 kg |
| Rozmery: | 160 x 98 x 42 mm |
| Záruka: | 2 roky |
12V/5A/P
Skladom
