shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PREPÍNACÍ ADAPTÉR 12V/3.2A/P
Výstupné napätie: 12 V DC ; Nastavenie výstupného napätia: 11 ... 13.8 V ; Maximálne zaťaženie: 3.2 A ; Výstupný výkon: 38 W ;
6,83 €
S DPH
Prepínací adaptér napájania malých rozmerov s jedným výstupom.
Pozor! Pokiaľ je napájací adaptér používaný na nepretržitú prevádzku (24H), menovitý prúd adaptéra musí byť nižší než 80% maximálneho prúdu.
Venujte, prosím, pozornosť správnému chladeniu napájacieho adaptéra počas jeho činnosti! Vo vnútri skriní Rack a na miestach so zlou klimatizáciou odporúčame používať spoločne s adaptérom nasledujúce prvky: Ventilátor Rack A19-W12 a ovládanie rýchlosti ventilátora FR-1.
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 230 V AC |
| Výstupné napätie: | 12 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | 11 ... 13.8 V |
| Maximálne zaťaženie: | 3.2 A |
| Výstupný výkon: | 38 W |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Ochrany: | ProtiskratovýPreťažené |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -10 °C ... 50 °C / 20 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| Rozmery: | 110 x 78 x 37 mm |
| Záruka: | 2 roky |
12V/3.2A/P
Skladom
