shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PREPÍNACÍ ADAPTÉR PS8D ROGER
Zdroj PS8D je určený na použitie v systéme kontroly prístupu a automatiky budov RACS 5; Predovšetkým môže byť využitý na napájanie expandérov MCX2D, MCX4D a distribútorov napájania PSD4D;Výstupné napätie: 13.8 V DC ; Maximálne zaťaženie: 10.8 A ; Výstupný výkon: 150 W ;
70,04 €
S DPH
Adaptér s dvoma páry výstupných svoriek.
Zdroj PS8D je určený na použitie v systéme kontroly prístupu a automatiky budov RACS 5.
Predovšetkým môže byť využitý na napájanie expandérov MCX2D, MCX4D a distribútorov napájania PSD4D.
Pozor! Pokiaľ je napájací adaptér používaný na nepretržitú prevádzku (24H), menovitý prúd adaptéra musí byť nižší než 80% maximálneho prúdu.
Venujte, prosím, pozornosť správnému chladeniu napájacieho adaptéra počas jeho činnosti! Vo vnútri skriní Rack a na miestach so zlou klimatizáciou odporúčame používať spoločne s adaptérom nasledujúce prvky: Ventilátor Rack A19-W12 a ovládanie rýchlosti ventilátora FR-1.
Pozor!%
Obe svorky - V sú k sebe fyzicky skratované, rovnako ako dve svorky +V* adaptéra.
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 230 V AC |
| Výstupné napätie: | 13.8 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | ![]() |
| Maximálne zaťaženie: | 10.8 A |
| Výstupný výkon: | 150 W |
| Počet výstupov: | 2 ks. |
| Ochrany: | Proti prepätiu Preťažené |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -10 °C ... 40 °C / 20 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.42 kg |
| Rozmery: | 159 x 97 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | ROGER |
| Záruka: | 3 roky |

