shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ ARA24-W2(868) DAHUA
Spolupráca: Bezdrôtové poplašné systémy DAHUA ; Frekvenčné pásmo: 868 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): max. 900 m (v otvorenom teréne) ; Rozmery: 60 x 40 x 15 mm ;
24,35 €
S DPH
Diaľkový ovládač pre ovládanie poplašného systému DAHUA
| Spolupráca: | Bezdrôtové poplašné systémy DAHUA |
| Frekvenčné pásmo: | 868 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | max. 900 m (v otvorenom teréne) |
| Batéria: | CR2032 3V (súčasť balenia) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hlavné vlastnosti: | LED indikácia Veľké čitateľné klávesy : aktivácia poplachu, deaktivácia poplachu, arming only perimeter protection zones, SOS Konfigurácia prebieha prostredníctvom mobilnej aplikácie |
| Hmotnosť: | 0.024 kg |
| Rozmery: | 60 x 40 x 15 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 2 roky |
ARA24-W2(868)
Skladom
