shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ APT-200 ABAX/ABAX2 SATEL
Spolupráca: ABAX/ABAX2 ; Frekvenčné pásmo: 868.0 MHz ... 868.6 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): max. 500 m @ ABAX max. 2000 m @ ABAX2 ; Rozmery: 38 x 78 x 16 mm ;
51,14 €
S DPH
Univerzálny diaľkový ovládač na ovládanie práce systémov ABAX/ABAX2.
Diaľkové ovládanie umožňuje nielen ľahko zapnúť alebo vypnúť pohotovostný stav systému, ale tiež dovoľuje privolať pomoc (aktivácia tiesňového poplachu) alebo ovládanie iných systémov pripojených k systému , napríklad vjazdovej brány.
Jeho ďalšou výhodou je možnosť individuálnej konfigurácie každého tlačidla a možnosť prispôsobiť si ovládanie svojim potrebám.
| Spolupráca: | ABAX/ABAX2 |
| Frekvenčné pásmo: | 868.0 MHz ... 868.6 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | max. 500 m @ ABAX max. 2000 m @ ABAX2 |
| Batéria: | CR2032 3V (súčasť balenia) |
| Environmentálna trieda EN 50130-5: | II |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 93 ± 3 % |
| Hlavné vlastnosti: | LED indikácia päť tlačidiel, ktorých fungovanie môže byť individuálne definované v systéme, čím možno prispôsobiť funkčnosť diaľkového ovládača potrebám a zvykom užívateľa úchyt typu karabínka pre ľahké usporiadanie kľúčov úchyt typu karabínka pre ľahké usporiadanie kľúčov |
| Rozmery: | 38 x 78 x 16 mm |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
APT-200
Skladom
