shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ ATLO-DBC5/REMOTE
Spolupráca: ATLO-DBC5/RELAY ;
6,16 €
S DPH
The ATLO-DBC5/REMOTE single-channel remote control allows you to wirelessly control paired devices.
POZOR!
The remote control only works with ATLO-DBC5/RELAY
| Spolupráca: | ATLO-DBC5/RELAY |
| Napájanie: | 2 x Typ batérie CR2016 - 3 V (súčasťou balenia) |
| Rozsah frekvencie: | 433 MHz ± 0.075 |
| Prevádzkový dosah v otvorenej oblasti: | 15 m |
| Funkcia kľúčenky: | Plochá ergonomická konštrukcia Solídne prevedenie LED indikácia Nízka spotreba energie |
| Farba: | Čierny / Strieborný |
| Hmotnosť: | 0.024 kg |
| Rozmery: | 62 x 29 x 12 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
