shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ MPT-350 SATEL
Frekvenčné pásmo: 433.05 MHz ... 434.79 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): do 400 m ; Rozmery: 38 x 78 x 16 mm ;
21,01 €
S DPH
Univerzálne diaľkové ovládanie na riadenie práce poplašných systémov založených na centrále z radu SATEL PERFECTA WRL.
Diaľkové ovládanie umožňuje nielen ľahko zapnúť alebo vypnúť pohotovostný stav systému, ale tiež dovoľuje privolať pomoc (aktivácia tiesňového poplachu) alebo ovládanie iných systémov pripojených k systému PERFECTA WRL, napríklad vjazdovej brány.
Jeho ďalšou výhodou je možnosť individuálnej konfigurácie každého tlačidla a možnosť prispôsobiť si ovládanie svojim potrebám.
| Frekvenčné pásmo: | 433.05 MHz ... 434.79 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | do 400 m |
| Batéria: | CR2032 3V (súčasť balenia) |
| Environmentálna trieda EN 50130-5: | II |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 93 ± 3 % |
| Hlavné vlastnosti: | LED indikácia päť tlačidiel, ktorých fungovanie môže byť individuálne definované v systéme, čím možno prispôsobiť funkčnosť diaľkového ovládača potrebám a zvykom užívateľa úchyt typu karabínka pre ľahké usporiadanie kľúčov úchyt typu karabínka pre ľahké usporiadanie kľúčov |
| Rozmery: | 38 x 78 x 16 mm |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
MPT-350
Skladom
