shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
EXPANDÉR PODPORY DIAĽKOVÝCH OVLÁDAČOV INT-RX-S SATEL
Zariadenie umožňuje použitie diaľkových ovládačov 433MHz na riadenie poplašného systému.;Podporované typy kľúčeniek: MPT-300, MPT-350, P-2, P-4, T-1, T-2, T-4 ;
79,77 €
S DPH
Expandér INT-RX-S je určený na spoluprácu s poplašnými centrálami z radu INTEGRA, VERSA, PERFECTA a so systémom ACCO NET.
Zariadenie umožňuje použitie diaľkových ovládačov 433MHz na riadenie poplašného systému..
| Počet podporovaných kľúčeniek : | 248 |
| Spolupráca: | INTEGRA, VERSA, PERFECTA 16, PERFECTA 32, PERFECTA-T 32, ACCO NET systém |
| Pracovné pásmo: | 433.05 MHz ... 434.79 MHz |
| Podporované typy kľúčeniek: | MPT-300, MPT-350, P-2, P-4, T-1, T-2, T-4 |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | max. 29 mA |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 93 % |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Rozmery: | 24 x 110 x 27 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
INT-RX-S
Skladom
