shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ŠIFROVANÉ ZÁMKY ATLO-KRMD-520
Externá, autonómna šifrová zámka s čítačkou RFID;Podpora kariet: Unique EM 125kHz ; Čítacia vzdialenosť kariet: max. 4 cm ; Zabudovaná klávesnic ; Tlačidlo zvonku dver ; Počet prístupových zón: 2 ; Vybrané vlastnosti: Počet výstupov relé : 2 ; Kryt: Kovová ;
89,15 €
S DPH
Externá, autonómna šifrová zámka s čítačkou RFID
Autonómny chod zariadenia užívateľovi umožňuje:
Otvorenie s pomocou karty alebo PI%s
Zapamätanie uložených kariet alebo PI%s
Signalizácia ponechaných otvorených dver%s
Zvuková a optická signalizáci%s
Možnosti správcu sú nasledujúce:
Programovanie s pomocou klávesnic%s
Pridanie novej karty s pomocou klávesnic%s
Pridanie novej karty a zadanie PI%s
Zmena PIN užívateľ%s
Zrušenie PIN užívateľ%s
Nastavenie času uvoľnenia blokovani%s
Obnovenie východiskového nastaveni%s
| Podpora kariet: | Unique EM 125kHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 4 cm |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Počet prístupových zón: | 2 |
| Komunikácia: | Wiegand 26 |
| Napájanie: | 12 V AC/DC |
| Maximálny odber prúdu: | 25 mA (režim Standby) 60 mA (práca) |
| Počet pinov: | 2 ks. |
| Zaťaženie reléových kontaktov: | 1 A / 12 V |
| Vybrané vlastnosti: | Podporuje celkovo až 2000 používateľov pre 2 zóny Identifikácia: Karta a/alebo PIN Modré podsvietenie kláves Spolupráca so senzorom otvárania a tlačidlom výstupu 2 x NO/NC výstup Možnosť používať kódy bez pridružených kariet Počet výstupov relé : 2 Obsluha elektromagnetických zámok a elektromagnetických pohonov Podpora reverzných závor Podsvietenie v modrej farbe |
| Prevádzková teplota: | -45 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 0 ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Kryt: | Kovová |
| Farba: | Strieborný + Čierny |
| Index of Protection: | IP68 |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| Rozmery: | 77 x 119 x 27 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 3 roky |


