shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ŠIFROVANÉ ZÁMKY ATLO-KRMF-511
Podpora kariet: Unique EM 125kHz ; Čítacia vzdialenosť kariet: max. 5 cm ; Zabudovaná klávesnic ; Vybrané vlastnosti: Ovládanie dotykovými tlačidlami, 10 000 indexovaných užívateľov, 300 indexed fingerprints, Rozhranie Wiegand 26 bit ; Kryt: Nerezová oceľ vysokej kvality + Tvrdené sklo ;
114,07 €
S DPH
Externá, autonómna šifrová zámka s čítačkou RFID.
Autonómny chod zariadenia užívateľovi umožňuje:.
Opening by card, PIN or fingerprint%s
Remembering saved cards, PINs and fingerprint patterns%s
Signalizácia ponechaných otvorených dverí%s
Zvuková a optická signalizácia%s
Možnosti správcu sú nasledujúce:.
Programovanie s pomocou klávesnice%s
Pridanie novej karty s pomocou klávesnice%s
Pridanie novej karty a zadanie PIN%s
Zmena PIN užívateľa%s
Zrušenie PIN užívateľa%s
Nastavenie času uvoľnenia blokovania%s
Obnovenie východiskového nastavenia%s
POZOR!.
Použiteľné vo vonkajších priestoroch, ale pod strechou.
| Podpora kariet: | Unique EM 125kHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 5 cm |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC± 10% |
| Maximálny odber prúdu: | 60 mA |
| Vybrané vlastnosti: | Ovládanie dotykovými tlačidlami, 10 000 indexovaných užívateľov, 300 indexed fingerprints , Opening by card, PIN or fingerprint Rozhranie Wiegand 26 bit Podsvietenie v bielej farbe Spolupráca so senzorom otvárania a tlačidlom výstupu NO/NC výstup Možné zapojenie externej čítačky série ATLO-R (obojstranné ovládanie dverí) |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Kryt: | Nerezová oceľ vysokej kvality + Tvrdené sklo |
| Farba: | Strieborný + Čierny |
| Index of Protection: | IP65 |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.38 kg |
| Rozmery: | 70 x 139 x 22 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 3 roky |


