icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ŠIFROVANÉ ZÁMKY ZS44-X Tuya Smart Wi-Fi VIDOS
Externá, autonómna šifrová zámka s čítačkou otlačku prsta a RFID
Zariadenie má možnosť spolupráce s aplikáciou Tuya Smart pre mobilné zariadenia
Autonómny chod zariadenia užívateľovi umožňuje:
Otvorenie s pomocou karty, PIN alebo otlačku prst%s
Zapamätanie uložených kariet, PIN a vzorov papilárnych líni%s
Zvuková a optická signalizáci%s
Možnosť otvárania z úrovne aplikácie pre smartfón%s
Možnosti správcu sú nasledujúce:
Programovanie s pomocou klávesnic%s
Pridanie novej karty s pomocou klávesnic%s
Pridanie novej karty a zadanie PI%s
Zmena PIN užívateľ%s
Zrušenie PIN užívateľ%s
Nastavenie času uvoľnenia blokovani%s
Obnovenie východiskového nastaveni%s
Možnosť otvárania z úrovne aplikácie pre smartfón%s
Tuya je medzinárodná platforma domácej automatizácie spájajúca tisíce výrobkov vyrábaných rôznymi výrobcami. Systém môže podporovať všetky najrozšírenejšie komunikačné protokoly, ako je Wi-Fi, Zigbee, Bluetooth
Pozor%
Before adding the device to the Tuya Smart application, run the administrator *PIN pairing procedure (factory PIN 999999)#08
Ovládanie zariadenia a nastavenie harmonogramu je možné, pokiaľ má zariadenie prístup k internetu
| Podpora kariet: | Unique EM 125kHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 5 cm |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Komunikácia: | Wiegand 26 |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Maximálny odber prúdu: | 35 mA (režim Standby) 100 mA (práca) |
| Zaťaženie reléových kontaktov: | 3 A / 12 V |
| Podpora mobilných telefónov: | Možná obsluha cez Wi-Fi sieť s pomocou mobilnej aplikácie pre systémy iOS, Android : Tuya Smartaplikácia zadarmo pre Android Tuya Smartaplikácia zadarmo pre iOS |
| Vybrané vlastnosti: | Integrácia zariadenia so systémom TUYA navyše umožňuje správcovi plne vzdialene spravovať zámok z úrovne aplikácie :
Otvorenie s pomocou karty, PIN alebo otlačku prsta Možnosť otvárania z úrovne aplikácie pre smartfóny Built-in internal alarm system to protect against unauthorized use Dotykové a podsvietené tlačidlá klávesnice Spolupracuje s tlačidlom výstupu Obsluha elektromagnetických zámok a elektromagnetických pohonov Podpora reverzných závor Regulácia času otvorenia elektrozámky: 0s ... 300s NO/NC výstup Podpora Wi-Fi |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Kryt: | Nerezová oceľ vysokej kvality + Tvrdené sklo |
| Farba: | Strieborný + Čierny |
| Index of Protection: | IP65 |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.33 kg |
| Rozmery: | 134 x 47 x 24 mm |
| Výrobca / Značka: | VIDOS |
| Záruka: | 3 roky |


